Gutto Yenilendi

11/11/2014
ile Gutto Natural

Gutto karınca yumurtası yağı kremi yenilendi daha da etkili oldu.

Yeni gutto tüy geciktirici krem istenmeyen tüylere etkisi eskisine göre günümüzün aktifleriyle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Eski dönemlerden beri İstenmeyen tüyleri geciktirme,azaltmak,inceltmek,ve rengini açmak için geleneksel yöntem olarak kullanılan karınca yumurtası yağı bilimin gücü ve aktifleriyle birleştirilerek %100 gerçek Gutto Tüy geciktirici krem geliştirildi. Bay ve bayanların daha huzurlu daha hijyenik daha temiz ve pürüzsüz olmaları için hizmetine sunuldu.

İstenmeyen tüyler, bir çok kadın ve erkeği rahatsız eden bir sorundur.

Gutto Tüy geciktirici krem Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyerek tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak kendi tesislerimizde hazırlanmış ve yaklaşık 16 ülkede bir çok bay ve bayanın tüy sorunlarına çözüm ortağı olmuş Tüy geciktirici bir üründür.

Gutto Tüy geciktirici krem Tüylerin daha az, ince ve geç çıkmasına yardımcı olur.

Gutto Tüy geciktirici krem kullanırken ayrıca kırışıklık önleyici krem kullanmanıza gerek bırakmaz Cildin PH değerini koruyup, nemini ve yumuşaklığını arttırırken cildin günlük bakım ihtiyacını da karşılar. Yan etkisi yoktur. Yüzünüz dahil Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilecek bir üründür.

Tüy geciktirici kremin kullanımında ten ve kıl rengi ayırt edilmez.

Ekonomik ve acı vermeyen bir yöntemdir. Kadınlar ve erkekler güvenle kullanabilir.

UZAK DOĞUNUN DOĞAL TÜY AZALTICI FORMÜLÜ

Gutto tüy geciktirici , geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız, iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin göz bebeği haline gelmiş bir üründür. düzenli kullanımda 4 seansta tüm tüylenme problemlerinizden rahat ve zahmetsizce azaltabileceksiniz. İstenmeyen tüylerin yok edilmesini ve tekrar oluşumunu engelleyen ve geciktiren bu kremin en büyük özelliği, acısız, ağrısız ve sızısız bir epilasyon sağlayabilmesidir.

İster Yüzünüze İster Tüm Vücudunuza Doğal karınca yumurtası yağı içerir

bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanız mümkün.

Tüyler alindiktan sonra cildiniz tahris olduysa dus alarak veya tahris olan bölgeyi soguk suyla yikayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayin.

Unutmayin krem tüyler kökünden alindiktan sonra masaj yaparak sürülür

Uyarilar:

Haricen kullanilir.