Gutto Yenilendi

11/11/2014
ile Gutto Natural

Gutto karınca yumurtası yağı kremi yenilendi daha da etkili oldu.

Yeni gutto tüy azaltıcı krem istenmeyen tüylere etkisi eskisine göre günümüzün aktifleriyle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Eski dönemlerden beri İstenmeyen tüyleri azaltmak,inceltmek,ve rengini açmak için geleneksel yöntem olarak kullanılan karınca yumurtası yağı bilimin gücü ve aktifleriyle birleştirilerek %100 gerçek Gutto Tüy azaltıcı krem geliştirildi. Bay ve bayanların daha huzurlu daha hijyenik daha temiz ve pürüzsüz olmaları için hizmetine sunuldu.

İstenmeyen tüyler, bir çok kadın ve erkeği rahatsız eden bir sorundur.

Gutto Tüy azaltıcı krem Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyerek tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak kendi tesislerimizde hazırlanmış ve yaklaşık 16 ülkede bir çok bay ve bayanın tüy sorunlarına çözüm ortağı olmuşTüy Azaltıcı bir üründür.

Gutto Tüy azaltıcı krem'in İçeriğinde bulunan Decelerine ve Yardımcı aktifler sayesinde doğru ve düzenli kullanım sonucunda tüy köklerinin beslenmesini oldukça yüksek oranda azaltarak cilde zarar vermeden ve pratik kullanımı sayesinde ve en kısa sürede tüylerin azaltılmasını ve incelmesini sağlalarken aynı zamanda cildinizin bakımını yapan bir üründür.

Bay ve Bayanların tüy ve kıl köklerinin sorunlarının Daha kısa sürede sonuç alınabilmesi ve içeriğindeki etken maddelerin kıl köküne daha hızlı nüfuz edebilmesi için kılın kökünden alınmış olması ve (Ağda, cımbız, ip, epilasyon aletleri vb.) gözeneklerin açık olması gerekmektedir.

Gutto Tüy azaltıcı krem Tüylerin daha az, ince ve geç çıkmasına yardımcı olur.

Gutto Tüy azaltıcı krem kullanırken ayrıca kırışıklık önleyici krem kullanmanıza gerek bırakmaz Cildin PH değerini koruyup, nemini ve yumuşaklığını arttırırken cildin günlük bakım ihtiyacını da karşılar. Yan etkisi yoktur. Yüzünüz dahil Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilecek bir üründür.

Tüy Azaltıcı kremin kullanımında ten ve kıl rengi ayırt edilmez.

Ekonomik ve acı vermeyen bir yöntemdir. Kadınlar ve erkekler güvenle kullanabilir.

UZAK DOĞUNUN DOĞAL TÜY AZALTICI FORMÜLÜ

Gutto tüy azaltıcı , geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız, iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin göz bebeği haline gelmiş bir üründür. düzenli kullanımda 4 seansta tüm tüylenme problemlerinizden rahat ve zahmetsizce azaltabileceksiniz. İstenmeyen tüylerin yok edilmesini ve tekrar oluşumunu engelleyen ve geciktiren bu kremin en büyük özelliği, acısız, ağrısız ve sızısız bir epilasyon sağlayabilmesidir.

İster Yüzünüze İster Tüm Vücudunuza Doğal karınca yumurtası yağı içerir

bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanız mümkün.

Gutto tüy azaltıcı krem, geçmisten bugüne kadar, istenmeyen tüylere agrisiz , ignesiz kullanimi ile orta doguda ve uzak doguda kadinlarin ve erkeklerin gözbebegi haline gelmis bir üründür.

Yeni dogmus bebeklerin koltuk alti ve diger bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine yardimci olan Gutto, yetiskinlerin düzenli kullanmasiyla da istenmeyen tüylerin giderilmesine yardimci olur.

Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (agda, cimbiz, epilasyon vs.) tüylerden arindirildiktan sonra Gutto kremini tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu islemi her gece yatmadan önce yapmaniz ilk seans için yeterli olacaktir. Ilk seans sonrasinda tüylerinizin belirgin bir sekilde azaldigini fark edeceksiniz. Ilerleyen aylarda ayni yöntemle isleme devam edilir. 4-6 seans(takriben 4-6 ay) sonrasinda tüylerinizin azalmasina yardimci olur

İçindekiler :

Aqua, Glyceryl Stearate, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cety Palmitate, Stearic Acid, Paraffinum Liqudum, Petroleum, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Allantoin, Formic Acid

YAN ETKISI:

Gutto`nun bugüne kadar yan etkisi görülmemistir, bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüyler için Gutto Tüy azaltıcı kremi kullanarak,tüylerin yok olmasina yardimci olabilirsiniz.

Tüyler alindiktan sonra cildiniz tahris olduysa dus alarak veya tahris olan bölgeyi soguk suyla yikayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayin.


Unutmayin krem tüyler kökünden alindiktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu islemi etkili olmasi için tüyler yeniden çikana kadar bekleyip islemi yeniden tekrarlanir.

Uyarilar:

Haricen kullanilir.