Cilt lekelerine karşı yüksek korumalı krem

Gutto Cilt lekelerine karşı yüksek korumalı Güneş kremi Organik Sertifikalı Aloe vera,Vitamin ve bitki özleri sayesinde cildinizi güneşe karşı korumaya yardımcı olurken aynı zamanda cildinizin bakımınıda yapmaya yardımcı olur. Mat Form UVA / UVB 50 + Faktör cildinizi güneşe karşı korurken Cildiniz de parlama yapmaz kireç gibi görünüm oluşturmaz

GUTTO SUN CREAM : SADECE KORUMA YAPMAZ AYNI ZAMANDA CİLDİNİZİN BAKIMINIDA YAPAR...

Gutto Cilt lekelerine karşı yüksek korumalı güneş kremi nin İçeriğindeki her bir organik aktif maddenin cilt için önemi çok fazladır

Organik Aloe vera : cilt sağlığı üzerinde de önemli katkılar sağlar.Cilt üzerindeki serbest radikallerin hareket kabiliyetlerini azaltarak cilt dokusunu güçlendirir ve direnç verir Cilt yanıkları Akne tedavisi, güneş yanıkları, ciltte erken yaşlanma, cilt kuruluğu, kızarıklık, cilt döküntüsü gibi cilt problemlerine de iyi gelen aloe vera , bu özelliklerinden dolayı da oldukça kıymetli bir bitkidir.

Organik Licorice :anti iltihap özelliği sayesinde, birçok cilt hastalığının özellikle , kaşıntı ve cilt kuruluğu tehlikesine karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

Niacinamide : cilt aydınlatma ürünlerinde yaygın olarak kullanılan popüler bir vitamindir. Ancak, cilt görünümündeki yararları bunun çok ötesindedir. Niacinamide lekelenmiş, kuru ve hassas ciltler ya da anti-kırışıklık tedavisi için kullanılan ürünlerinin etkinliğini artırmak için iyi bir aktif madde özelliğene sahip Günlük bakım ve güneş bakım ürünleri için ideal bir hammade dir..

Provitamin B5 : cildin su kaybını önlemektedir.cildin bakımına ve onarımına birçok katkısı vardır. Özellikle ciltte herhangi problem yaşandıktan sonra cildin kendini onarmasına yardım etmek için Provitamin B5 vitamini yararlıdır. Cildin kendisini ve vücudu çevresel faktörlerden korumada kullandığı bariyer tabakası vardır.Provitamin B5 bunun güçlenmesine de yardım etmektedir. Provitamin B5 glutasyon seviyesini arttırmaya teşvik etmektedir. Glutasyonun ciltte güçlü antioksidan etkisi bulunmaktadır. Glutasyon, cildi güneşin zararlı etkileri, kirlilik ve diğer faktörlerin yaratacağı olumsuzluklara karşı korumaktadır.yaşlanma belirtilerini azaltır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.

Vitamin E : E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini azaltır. cildi sıkılaştırmaya kolejen üretimini artırmaya Kırışıklıkları azaltmaya Güneşin vermiş olduğu dış etkenlere karşı korumaya cilt yüzeyinde leke oluşumunu önlemeye ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur

Diğer Güneş kremlerinden farkımız Sadece güneşe karşı koruyucu değil aynı zamanda cildinizde oluşabilecek Cilt lekelenme problemlerine karşıda koruyucu kalkan oluşturmaya yardımcı olmamızdır.bu yüzden Gutto Güneş kreminin tercihi dahada artmaktadır.