At Kestanesi kremi

GUTTO , 250 ML24.90 TL
10 gün
Puan değeri: 25 puan
Ödül puanları: 1 puan
8699211771001-250ML
Stokta
+

At kestanesi kremi ( Balsam )

Gutto Atkestanesi balsamı içerdiği Atkestanesi extratı,Kekik,Nane,Kantaron,zençefil,portakal,okaliptus gibi bitkisel extratlar ve özler zayesinde sıkıntılı bölgelede ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilinir.

At kestanesi Extract: ( Aesculus hippocastanum Extract ) Kapiler direnci artırır.Kapiler kırılganlı azaltır damarları ve bağ dokularını güçlendirir.Varis,hemoroit,şişmiş damarlar ( flebit)tedavisinde kullanılır.

Kekik Extract : ( Thymus Vulgaris Leaf Extract ) İyi bir antiseptiktir. Isıtıcı etkisi ile kaslarda rahtama sağlar.

Nane Extract : ( Mentha pıperıta leaf extract ) Nane Extract içerdiği mentol ve menton ile etkili bir kas gevşeticidir.cilde ayrıca canlılık ve tazelik verir ferahlatır.bözek sokmalarında ve ısırmalarında rahatlatıcı etki sağlar.

Kantaron Extract : ( Hyperıcum Perforatum Oil ) İyileştirici özelliği olan kantaron yağı güneş yanıkları,çizikler,tahrişlerin giderilmesinde kullanılır,Ayrıca Kas ve Eklem ağrılarında varis tedavisinde etkilidir.

Zencefil Extract : ( Zıngaber offıcınale root Extract ) Mikrosirkilasyonu uyararak kan dolaşımını artırır.

Portakal Extract : ( Cıtrus Sınensıs Fruıt Extract ) Portakal Extractı Ciltde kolejen üretimini teşvik eder ve şişkinlikleri azaltır.Cilde doğru kan akışını teşvik eder ve cilde doğal parlaklığı verir.cildinizi selilütlü bölgeleri sıkılaştırır.

Okaliptus Extract : Eucalyptus Cıtrıodora ) Romatizma ağrıları da dahil olmak üzere kas ve eklem spazmlarının yol açtığı rahatsızlığın giderilmesinde kullanılır.

Ve daha yazamadiğimiz bitkisel özler sayesinde sizlerin sıkıntılı bölgelerinizde etkili güçlü bir içeriğe sahip Gutto Atkestanesi kremi ( Balsamı ) sorunlarınıza çözüm olacaktır.

Marka:
GUTTO
Gramaj:
250 ML
Allerjen Uyarı:
kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz
Kullanımı:
Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 kez uygulayınız.

Benzer Ürünler