Gutto Tüy Azaltıcı Krem - Extra

GUTTO , 170 ML

İstenmeyen tüyleri azaltırken

aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapar

39.90 TL
Puan değeri: 40 puan
Ödül puanları: 2 puan
8699211777096-170 ML
Stokta
+

GUTTO TÜY AZALTICI EXSTRA ETKİLİ KREM

Gutto exstra tüy azaltıcı formülüyle dahada etkili hale getirilen İçeriğindeki bitkisel etken maddeler sayesinde; Esmer , daha yoğun kıl ve tüy yapısına exstra güçlü formulüyle daha çabuk daha fazla incelme ve azalma sağlamaya yardımcı bir üründür

Epilasyon veya depilasyon sonrası kullanıma uygundur. Salisilik asit, sodyum laktat gibi aktif maddeler ile de özellikle bacaklarda batık oluşumlarını önlemeye yardımcı olur.

Gutto Tüy Azaltıcı kremin içereğinde bulunan Allantoin Hassas ciltler ve cilt kızarıklıkları,deri ülseri, yaralar, yara izleri, yanıklar, güneş yanıkları, karbonkül, akne, deri erupsiyonları, fissürler, derisıyrıkları, impetigo, egzema, psöriazis gibi deri hastalıkları ve sedef hastalığının tedavisinde de kullanılır.Cildinizi taze ve yumuşak tutar.

Güzel bir cilt bakımı için Aloe Veralı Tüy azaltıcı krem Aloe Vera içeren ürünler yüksek yoğunlukta cilt için faydalı olan iyileştirici ajanlar içerir. Ayrıca Aloe Vera tendeki koyu noktaları ve pigmentasyonu da iyileştirir.

Gutto tüy azaltıcı krem extra yı tercih etme sebeblerinden biri olma nedenleri Tüylerinizi azaltmakla kalmaz aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapmasıdır.Prüzsüz görünmesini sağlamasıdır.

KULLANIMI

1.adım: İstenmeyen tüyler kişinin tercih edeceği bir epilasyon yöntemiyle, kökünden alınır; bölge ılık suyla iyice yıkanarak temizlenir ve yarım saat kadar beklenir. Sir ağda uygulanması durumunda ılık suyla en az 2 saat sonra yıkanması önerilir.

2.adım: Krem, temizlenmiş bölgeye masaj yaparak uygulanır.

3.adım: Krem tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün,Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanılır.

Uyarılar

  • Hamile ve emziren bayanlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.
  • Uygulamadan önce tüyler kökünden alınmış olmalı; tüylerinden arındırılmış bölge iyice yıkanıp temizlenmelidir.
  • Hücre bölünmesi geceleri daha hızlı olduğundan uygulama her gece yapılmalıdır.
  • Uygulamadan sonra bölge bir süre yıkanmamalıdır.
  • Krem kullanıldıktan sonra Tüpün kapağı kapalı tutulmalıdır.
  • Oda sıcaklığında tutulmalı ve güneş ışığından korunmalıdır.

Gutto naturel Uzun çalışma ve araştırmalar sonucu siz Bay ve bayanların rahat bir yaşantı sürebilmeliri için özel olarak üretilmiştir

Marka:
GUTTO
Gramaj:
170 ML
Allerjen Uyarı:
Dermotolojik olarak test edilmiştir
Kullanımı:
Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 kez uygulayınız.
Bu mükemel ürününüz için sizlere gerçekten teşekkür ederim. esmer tenli ve çok kötü bir kıl yapısına sahip bir bayan dım sizlerin sayesinde kapalı tutmak zorunda kaldığım kollarım bile daha iyi konumda ve tüyler yok denecek kadar azaldı. ince ve cılız oldu teşekkürler gutto üreticisi
Gutto Ya teşekkürler Gutto extra tüy azaltıcı kreminiz sayesinde hayatım değişti her ay ağda yapmaktan bıkmıştım şimdi ise hem canım az yanıyor ve çok az çıkmaya başladı bu kadar etki göstereceğini gerçekten düşünmemiştim tüm okuyan bayan arkadaşlarıma tavsiye ederim pişman olmazsınız
Görüşünü yaz

Yakın fiyata!

Gutto Cilt beyazlatıcı krem
8699211770097-50 ML
49.00 TL 38.00 TL
Elma krom sıkılaştırıcı krem
8699211770141-150 ML
38.00 TL
Karın çatlakları kremi
8699211770110-150 ML
38.00 TL