KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ

Gutto karınca yumurtası yağı kremi

Gutto karınca yumurtası yağı kremi yenilendi daha da etkili oldu. ( New ve extra ) dahada ekili hale getirilen ürünümüz dünya pazarında Fransa da dahil edilerek 21 ülkeye ihracat rekorlarıyla Bay ve Bayanların,Gençlerin en çok kullandığı ürün olmuştur

Yeni gutto tüy azaltıcı krem istenmeyen tüylere etkisi eskisine göre günümüzün aktifleriyle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Eski dönemlerden beri İstenmeyen tüyleri azaltmak,inceltmek,ve rengini açmak için geleneksel yöntem olarak kullanılan karınca yumurtası yağı bilimin gücü ve aktifleriyle birleştirilerek %100 gerçek Gutto Karınca yumurtası yağı kremi geliştirildi. Bay ve bayanların daha huzurlu daha hijyenik daha temiz ve pürüzsüz olmaları için hizmetine sunuldu.

İstenmeyen tüyler, bir çok kadın ve erkeği rahatsız eden bir sorundur.

Gutto Karınca yumurtası yağı kremi Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyerek tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak kendi tesislerimizde hazırlanmış ve yaklaşık 21 ülkede bir çok bay ve bayanın tüy sorunlarına çözüm ortağı olmuş tüy azaltıcı bir üründür.