Arbutin krem

Gutto Arbutin krem

Arbutin Cilt leke kremi Bitkilsel alfa arbutin cilt hücrelerinizin kalbinde " yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir.

Cilt lekeler,, Cilt tonu düzensizlikleri, Güneş Lekeleri, Doğum lekeleri, Gibi lekelerde etkili rol oynayan Arbutin ve C vitamini bileşimiyle üretilen Ayrıca cilt tonu ve lekeleri ile ilgili sorunlarda kullanılanal diğer aktifler ile birleştirilerek üretilen Gutto Arbuin GSPT içerikli krem sorunlarınıza çare olacaktır.

Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel alpfa arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği,cilt lekeleri,güneş lekeleri için en etkin maddedir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir.

Bitkisel alfa arbutin neden elde ediliyor? Bitkisel alfa arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur

Bitkisel alfa arbutin ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. Yani güneş ve güneş ışınları sebebi ile ciltte oluşan hasarı ve cilt yaralanmalarını,cilt lekelenmelerini (sivilce, leke vb), sonra epidermiste (üstderi) cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin ilerlemesine engel olur.