Gutto Yenilendi

11/11/2014
ile Gutto Natural
Gutto tuy geciktirici krem

Yeni gutto tüy geciktirici krem istenmeyen tüylere etkisi eskisine göre günümüzün aktifleriyle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

İstenmeyen tüyler, bir çok kadın ve erkeği rahatsız eden bir sorundur.

Gutto Tüy geciktirici krem Cildin ve kılın anatomisini, histolojik yapısını derinlemesine inceleyerek tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak kendi tesislerimizde hazırlanmış ve yaklaşık 16 ülkede bir çok bay ve bayanın tüy sorunlarına çözüm ortağı olmuş Tüy geciktirici bir üründür.

Gutto Tüy geciktirici krem Tüylerin daha az, ince ve geç çıkmasına yardımcı olur.

Gutto Tüy geciktirici krem kullanırken ayrıca kırışıklık önleyici krem kullanmanıza gerek bırakmaz Cildin PH değerini koruyup, nemini ve yumuşaklığını arttırırken cildin günlük bakım ihtiyacını da karşılar. Yan etkisi yoktur. Yüzünüz dahil Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilecek bir üründür.

Tüy geciktirici kremin kullanımında ten ve kıl rengi ayırt edilmez.

Ekonomik ve acı vermeyen bir yöntemdir. Kadınlar ve erkekler güvenle kullanabilir.

İster Yüzünüze İster Tüm Vücudunuza Doğal karınca yumurtası yağı içerir

Unutmayin krem tüyler kökünden alindiktan sonra masaj yaparak sürülür

Uyarilar:

Haricen kullanilir.Gutto Alfa Arbutin Krem-cilt sorunlarına çözüm

09/11/2014
ile Gutto Natural

Gutto Alfa Arbutin leke kremi ve Cilt Aydınlatıcı krem nasıl elde edilmiştir.

Arbutin iki şekilde bulunur: alfa arbutin ve beta arbutin. Arbutin dut, kızılcık, ayı üzümü ve yaban mersini özlerinden ve yapraklarından 1 tondan 2 kilo exstrakt olarak ve biolojik kozmetik hammadesine dönüştürülerek elde edilir bu güne kadar cilt lekeleri için bulunan bitkisel leke aktifi olarak dünyanın en iyi aktifi alfa arbutin seçilmiştir.