Gutto Yenilendi

11/11/2014
ile Gutto Natural

Gutto karınca yumurtası yağı kremi yenilendi daha da etkili oldu.

Yeni gutto tüy azaltıcı krem istenmeyen tüylere etkisi eskisine göre günümüzün aktifleriyle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Eski dönemlerden beri İstenmeyen tüyleri azaltmak,inceltmek,ve rengini açmak için geleneksel yöntem olarak kullanılan karınca yumurtası yağı bilimin gücü ve aktifleriyle birleştirilerek %100 gerçek Gutto Tüy azaltıcı krem geliştirildi. Bay ve bayanların daha huzurlu daha hijyenik daha temiz ve pürüzsüz olmaları için hizmetine sunuldu.

Gutto Alfa Arbutin Krem-cilt sorunlarına çözüm

09/11/2014
ile Gutto Natural

Gutto Alfa Arbutin leke kremi ve Cilt Aydınlatıcı krem nasıl elde edilmiştir.

Arbutin iki şekilde bulunur: alfa arbutin ve beta arbutin. Arbutin dut, kızılcık, ayı üzümü ve yaban mersini özlerinden ve yapraklarından 1 tondan 2 kilo exstrakt olarak ve biolojik kozmetik hammadesine dönüştürülerek elde edilir bu güne kadar cilt lekeleri için bulunan bitkisel leke aktifi olarak dünyanın en iyi aktifi alfa arbutin seçilmiştir.

Organik propolis damla - Organik propolis bio ampül

07/11/2014
ile Gutto Natural
Organik propolis damla | Organik propolis bio ampül

Organik propolis damla

organik propolis Sıvı /ekstrakt /tinktur: En yüksek tedavi edici formdur. Kansere karşı koruyucu olarak bile. Su içerisine birkaç damla damlatılarak kullanılabilir

ORGANİK ürünümüz olan propolisimizde içinde bulunması gereklen maddelerin dışında hiç bir yabancı madde bulunmadığını övünerek kamuoyuna duyuruyoruz.Çünkü doğanın yeşil bağrından Torosların zirvesinden yaklaşık 2000 üzerinde olan çiçek poliflorasından propolis toplayan arılarımızın kirlilikle tanışma şanssızlığı yok.Her şey doğada olduğu temiz ve saf bir ortamdan

İnsanlar Üzerindeki Klinik Etkiler

Klinik deneylerde, propolisin tedavi edici etkisinin genellikle mikrobiyal kontaminasyonlardan kaynaklanan hastalıklarda verimli olduğu belirlenmiştir.