Firmamız Hakkında

GUTTO NATURAL 2004 yılında, Gutto Kozmetik, “Doğal Ürünlerle Doğal Güzellik” sloganıyla kendi üretim girişimini başlatmıştır.İnsan Sağlığına gerçek anlamda saygılı bir şekilde üretim felsefesini belirliyerek yaklaşık 24 Ülkede Gutto Natural Markasıyla popiler bir marka olmuştur.

GUTTO NATURAL uzman kadrosuyla Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize Kendi tesislerimizde fason üretimi ve kendi markalarımızın üretimini yapmaktayız.

Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapıp, Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.GUTTO NATURAL Markasıyla üretimlerini GMP iyi imalat ugulamaları standartlarında üretim yapmaktadır.