Gutto Tüy Geciktirici Krem - Extra

GUTTO , 170 ML

İstenmeyen tüylere

aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapmaya

49.00 TL
Puan değeri: 49 puan
Ödül puanları: 2 puan
8699211777096-170 ML
Stokta
+

GUTTO TÜY GECİKTİCİ EXSTRA ETKİLİ KREM

Gutto exstra tüy geciktirici formülüyle dahada etkili hale getirilen İçeriğindeki bitkisel etken maddeler sayesinde; Esmer , daha yoğun kıl ve tüy yapısına exstra güçlü formulüyle daha çabuk daha fazla incelme ve gecikme sağlamaya yardımcı bir üründür

Epilasyon veya depilasyon sonrası kullanıma uygundur. Salisilik asit, sodyum laktat gibi aktif maddeler ile de özellikle bacaklarda batık oluşumlarını önlemeye yardımcı olur.

Gutto Tüy tüy geciktirici kremin içereğinde bulunan Allantoin Hassas ciltler ve cilt kızarıklıkları,deri ülseri, yaralar, yara izleri, yanıklar, güneş yanıkları, karbonkül, akne, deri erupsiyonları, fissürler, derisıyrıkları, impetigo, egzema, psöriazis gibi deri hastalıkları ve sedef hastalığının tedavisinde de kullanılılan aktif maddesi dir.Cildinizi taze ve yumuşak tutar.

Güzel bir cilt bakımı için Aloe Veralı Tüy geciktirici krem Aloe Vera içeren ürünler yüksek yoğunlukta cilt için faydalı olan iyileştirici ajanlar içerir. Ayrıca Aloe Vera tendeki koyu noktaları ve pigmentasyonu da iyileştirir.

Gutto tüy geciktirici krem extra yı tercih etme sebeblerinden biri olma nedenleri Tüylerinizin geç çıkmasıyla kalmaz aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapması dır.Pürüzsüz görünmesini sağlamasıdır.

KULLANIMI

1.adım: İstenmeyen tüyler kişinin tercih edeceği bir epilasyon yöntemiyle, kökünden alınır; bölge ılık suyla iyice yıkanarak temizlenir ve yarım saat kadar beklenir. Sir ağda uygulanması durumunda ılık suyla en az 2 saat sonra yıkanması önerilir.

2.adım: Krem, temizlenmiş bölgeye masaj yaparak uygulanır.

3.adım: Krem tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün,Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanılır.

Uyarılar

  • Hamile ve emziren bayanlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.
  • Uygulamadan önce tüyler kökünden alınmış olmalı; tüylerinden arındırılmış bölge iyice yıkanıp temizlenmelidir.
  • Hücre bölünmesi geceleri daha hızlı olduğundan uygulama her gece yapılmalıdır.
  • Uygulamadan sonra bölge bir süre yıkanmamalıdır.
  • Krem kullanıldıktan sonra Tüpün kapağı kapalı tutulmalıdır.
  • Oda sıcaklığında tutulmalı ve güneş ışığından korunmalıdır.

Gutto naturel Uzun çalışma ve araştırmalar sonucu siz Bay ve bayanların rahat bir yaşantı sürebilmeliri için özel olarak üretilmiştir

Marka:
GUTTO
Gramaj:
170 ML
Allerjen Uyarı:
Dermotolojik olarak test edilmiştir
Kullanımı:
Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 kez uygulayınız.
Ben bir güzellik salonu işletmesinde çalışan bir kişi olarak Ağda sonrası önerdiğim arkadaşlara tüy azaltıcı ürününüzden çok memnun kalıyorlar. gerçi bizim işimiz azalıyor ama benim için müşteri memnuniyeti çok daha önemli olduğu için sizin ürününüzü öneriyorum ve arkadaşlar bana daha fazla teşekkür için geliyorlar bende bundan çok memnun oluyorum. müşterilerim daha da artıyor.
Bu mükemel ürününüz için sizlere gerçekten teşekkür ederim. esmer tenli ve çok kötü bir kıl yapısına sahip bir bayan dım sizlerin sayesinde kapalı tutmak zorunda kaldığım kollarım bile daha iyi konumda ve tüyler yok denecek kadar azaldı. ince ve cılız oldu teşekkürler gutto üreticisi
Gutto Ya teşekkürler Gutto extra tüy azaltıcı kreminiz sayesinde hayatım değişti her ay ağda yapmaktan bıkmıştım şimdi ise hem canım az yanıyor ve çok az çıkmaya başladı bu kadar etki göstereceğini gerçekten düşünmemiştim tüm okuyan bayan arkadaşlarıma tavsiye ederim pişman olmazsınız
Görüşünü yaz

Benzer Ürünler